Kategórie

Akcie a zľavy

Žiadne produkty so zníženou cenou

Darčeky pre... 

 • Darčeky pre ženu
  Darčeky pre ženu
  ORIGINÁLNE A NETRADIČNÉ DARČEKY PRE ŽENY

  Kozmetika je takmer ideálny darček pre ženu a už dávno neplatí, že ide o darček z núdze. U nás nájdete originálne balené kozmetické darčekové sady, zaujímavé kozmetické darčeky ako napríklad vínna kozmetika alebo konopná kozmetika alebo krásne darčeky s vôňou levandule. Ak hľadáte drobný voňavý darček, tak určite pozrite na ručne vyrábané toaletné mydlá, ktoré vyrábame v rôznych tvaroch, prípadne ich balíme do darčekovej krabičky.

  Ak hľadáte iné ako kozmetické darčeky, potom si môžete vyberať zo širokej ponuky našich darčekov. Darčekové víno v darčekovej krabičke s vtipnou a netradičnou etiketou, pochádza zo slnečných španielskych viníc. Sladké darčeky, ktorými potešíte takmer každú ženu, sú darčekové čokolády s atraktívnou potlačou obalov. Ďalej si môžete vyberať dekoračné predmety ako sú dekoračné kachličky s potlačou, dekoračné lopáriky, hrnčeky s potlačou a ďalšie zaujímavé darčeky.

 • Darčeky pre muža
  Darčeky pre muža
 • Darčeky pre mamičku a otecka
  Darčeky pre mamičku a otecka
 • Darčeky pre zamilovaných
  Darčeky pre zamilovaných
  Darčeky z lásky. Hľadáte darček pre vášho miláčika alebo pre vašu milovanú? V našom eshope nájdete darčeky ako napríklad darčeková "kniha" plná prekvapení, darčeková kozmetika, víno pre zamilovaných a ďalšie originálne darčeky.
 • Darčeky k narodeninám
  Darčeky k narodeninám
  Okrúhle narodeniny sú v živote každého človeka niečím špeciálnym. Rovnako aj darček by mal byť čo najviac tematický a pripomínajúci toto okrúhle jubileum. Preto sme pre vás pripravili veselé darčeky k narodeninám priamo od srdca.

  Darčekové narodeninové vína v krabičke ponúkame biele, odrodu Chardonnay alebo červené, odrodu Merlot. Víno dozrievalo na slnečných svahoch španielskych viníc. Drobným sladkým darčekom k narodeninám pre kolegu alebo kolegyňu z práce či vašich blízkych môže byť narodeninová čokoláda zabalená v krabičke s orgininálnou potlačou. Darčeková kozmetika k narodeninám určite poteší vášho partnera alebo partnerku.

  Netradičné narodeninové darčeky, ktoré potešia i pobavia...

 • Darčeky pre poľovníkov a rybárov
  Darčeky pre poľovníkov a rybárov
  Pre milovníkov lesov a rybárčenia sme pripravili kolekciu darčekov. Darčeky pre poľovníkov zahŕňajú sadu tematických darčekov s motívom lesa, ako sú darčekové vína, otvárače, ploskačky, kozmetické balíčky a ďalšie. Pre rybárov sme pripravili darčeky s motívmi, ktoré vašich blízkych rybárov určite potešia. Darčeky pre rybárov, darčeky pre poľovníkov - originálne a netradičné darčeky pre milovníkov prírody.
 • Darčeky pre deti
  Darčeky pre deti
 • Darčeky pre babku a dedka
  Darčeky pre babku a dedka
 • Darčeky pre športovcov
  Darčeky pre športovcov
 • Darčeky pre fajčiarov
  Darčeky pre fajčiarov

  Benzínové kovové zapaľovače so štýlovou potlačou pre vášnivých fajčiarov. Retro obrázky robia z obyčajného zapaľovača atraktívny módny doplnok. Originálny darček pre fajčiarov a milovníkov tabaku.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 95 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 95 položiek

QR kód

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu