Kategórie

Akcie a zľavy

Žiadne produkty so zníženou cenou

KOZMETIKA 

 • Starostlivosť o vlasy
  Starostlivosť o vlasy
 • Sprchové gély
  Sprchové gély

  Vyrábame pre vás niekoľko rôznych druhov sprchových gélov ako sú sprchové gély pre mužov, ženy, s magnéziovú soľou, s rastlinnými a bylinnými extraktmi, extrakty z pivných kvasníc, s extraktmi z vínnej révy a ďalšie.

 • Kozmetika do kúpeľa
  Kozmetika do kúpeľa
 • Tekuté mydlá
  Tekuté mydlá
 • Tuhé mydlá
  Tuhé mydlá
 • Starostlivosť o pleť a regeneračné maste
  Starostlivosť o pleť a regeneračné maste

  Regeneračné maste s prírodnými extraktmi a olejmi.

 • Starostlivosť o nohy
  Starostlivosť o nohy
 • Kozmetika pre mužov
  Kozmetika pre mužov
 • Intímna hygiéna - kozmetika
  Intímna hygiéna - kozmetika

  Kozmetika a intímna hygiena. Dnešný spôsob života v zhone, strese, v nečistom a neprirodzenom životnom prostredí prináša človeku veľkú radu zdravotných problémov, z ktorých niektoré nie sú na prvý pohľad zrejmé a končí veľkým problémom riešiteľným iba u lekára. Niektoré môžeme eliminovať životným štýlom, stravou atď. Stratou prirodzeného prostredia veľmi trpí okrem iného naša pokožka, ktorú sa potom napr. pokúšame napraviť mnohokrát nekvalitnou a nevhodnou kozmetikou.

  V dobe moderných tesných oblečení, mnohých hodín strávených v sede v aute, pri športe, predovšetkým cyklistike atď. u žien veľmi trpia aj intímne partie, kde je po dlhú dobu teplé a vlhké prostredie. Pritom dochádza k premnoženiu mikroorganizmov, predovšetkým kvasiniek a k vzniku rôznych zápalových ochorení, najčastejšie vaginálnych mykóz. Tak ako pokožka má svoj kyslý ochranný plášť, aj vo vagíne je prirodzené kyslé prostredie, spôsobené kyselinou mliečnou, ktoré bránia rastu rôznych mikroorganizmov, spôsobujúcich zápalové ochorenia.

  Z vyššie uvedeného vyplýva, že pri snahe o dôkladnú hygienu si žena môže paradoxne uškodiť, ak používa klasické mydlá s vysokým pH, ktoré prostredie v pošve neutralizuje. Podobne si príliš nepřilepší nekvalitným sprchovým gélom, ktorý je určený pre bežné umývanie, kde vcelku nemôže nič spôsobiť, ale pre prostredie vagíny je príliš agresívny, môže ho podráždiť a tým opäť znížiť jeho schopnosť udržiavať prirodzené prostredie. Najvhodnejšie je teda použitie špeciálne vyvinutých prípravkov s mierne kyslým pH, ktorých formulácia je zostavená z jemných tenzidov a je doplnená o aditíva, ktoré ešte ich pôsobenie na veľmi citlivé intímne partie zjemňujú.

  Takými prípravky sú výrobky BOHEMIA COSMETICS, kde je receptúra umývacej zložky tvorená veľmi jemne s kombináciou najkvalitnejších moderných komponentov, ktorých východiskovou surovinou je väčšinou kokosový olej. Na ošetrenie prispieva zmes aktívnych látok, kde predovšetkým kombinácia olejových komponentov s hydratačnými zložkami, panthenolom a už vyššie zmienenou kyselinou mliečnou zaisťuje rýchlu obnovu prirodzeného a zdravého prostredia pri intímnu hygiene.

 • Detská kozmetika
  Detská kozmetika
 • Kozmetika pre bábätká
  Kozmetika pre bábätká
 • Kozmetika - darčekové balenie
  Kozmetika - darčekové balenie
na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 180 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 180 položiek

QR kód

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu