Kategórie

Akcie a zľavy

Žiadne produkty so zníženou cenou

KOZMETIKA 

 • Starostlivosť o vlasy
  Starostlivosť o vlasy

  Kvalitné vlasové šampóny a kondicionéry obohatené o bylinné extrakty a dalšie prospešné látky, pôsobia pri umývaní šetrne na pokožku a vlasy a napomáhajú ich udržiavať prirodzene hebké a jemné.

 • Sprchové gély
  Sprchové gély

  Sprchové gély sú jemné prostriedky osobnej hygieny vhodné pre umývanie celého tela. Sprchové gély obsahujú rastlinné extrakty a oleje, ktoré v kombinácii s ďalšími ošetrujúcimi zložkami napomáhajú ochrane pred nadmerným vysušovaním a podráždením pokožky pri umývaní. Pokožku udržiavajú v hebkom a jemnom stave.

  Vyrábame pre vás niekoľko rôznych druhov sprchových gélov ako sú sprchové gély pre mužov, ženy, s magnéziovú soľou, s rastlinnými a bylinnými extraktmi, extrakty z pivných kvasníc, s extraktmi z vínnej révy a ďalšie.

 • Kozmetika do kúpeľa
  Kozmetika do kúpeľa

  Kozmetika do kúpeľa - kúpeľové peny a soli. Kúpeľové peny obsahujú kvalitné kozmetické oleje a rastlinné extrakty, ktoré v kombinácii s ďalšími ošetrujúcimi zložkami napomáhajú ochrane pred nadmerným vysušovaním a podráždením pokožky pri umývaní. Udržujú ju v hebkom a jemnom stave. Kúpeľové soli vytvoria relaxačný blahodárny kúpeľ spolu s teplou vodou stimulujú organizmus, uvoľňujú vnútorné napätie a podporujú čistiace a ošetrujúce účinky pre pokožku.

 • Tekuté mydlá
  Tekuté mydlá

  Tekuté mydlá - jemné prostriedky osobnej hygieny obsahujúce kvalitné oleje a rastlinné extrakty, ktoré v kombinácii s ďalšími ošetrujúcimi zložkami napomáhajú ochrane pred nadmerným vysušovaním a podráždením pokožky pri umývaní a jej udržiavaniu v hebkom a jemnom stave.

 • Tuhé mydlá
  Tuhé mydlá

  Jemné toaletné mydlá s glycerínom a rastlinnými extrakt. Umývajú šetrne a účinne udržujú pokožku celého tela bez jej nadmerného vysušovania.

 • Starostlivosť o pleť a regeneračné maste
  Starostlivosť o pleť a regeneračné maste

  Pleťové krémy a telové mlieka. Zvláčňujúce a k pokožke citlivé pleťové krémy. Telové mlieka s bylinnými extrakty, ktoré obsahujú špeciálne hydratačné olejové zložky v zmesi s vitamínmi a panthenolom, ktoré poskytujú pleti vlhkosť a jemnú starostlivosť. Chráni pokožku pred vysušovaním a robí pleť krásne vláčnu a zamatovo hebkú.

  Regeneračné maste s prírodnými extraktmi a olejmi.

 • Starostlivosť o nohy
  Starostlivosť o nohy

  Kvalitná starostlivosť o vaše nohy zahŕňa maste napomáhajúce k zjemneniu suchej, stvrdnutej a popraskanej pokožky nôh. Kúpeľová soľ na nohy je vynikajúca pre kúpeľ najmä v období, kedy môžu trpieť nadmerným potením. Vďaka svojmu zloženiu tieto prejavy potláčajú a má dezodoračné účinok.

 • Kozmetika pre mužov
  Kozmetika pre mužov

  Kozmetika pre mužov. Rad kozmetických produktov určených prevažne pre mužov. Pánske sprchové gely s príjemnou pánskou vôňou obohatené o kozmetické oleje a rastlinné extrakty, ktoré v kombinácii s ďalšími ošetrujúcimi zložka napomáhajú ochrane pokožky pred nadmerným vysušovaním a podráždením.

 • Intímna hygiéna - kozmetika
  Intímna hygiéna - kozmetika

  Intímna hygiena - kozmetika


  Kozmetika a intímna hygiena. Dnešný spôsob života v zhone, strese, v nečistom a neprirodzenom životnom prostredí prináša človeku veľkú radu zdravotných problémov, z ktorých niektoré nie sú na prvý pohľad zrejmé a končí veľkým problémom riešiteľným iba u lekára. Niektoré môžeme eliminovať životným štýlom, stravou atď. Stratou prirodzeného prostredia veľmi trpí okrem iného naša pokožka, ktorú sa potom napr. pokúšame napraviť mnohokrát nekvalitnou a nevhodnou kozmetikou.

  V dobe moderných tesných oblečení, mnohých hodín strávených v sede v aute, pri športe, predovšetkým cyklistike atď. u žien veľmi trpia aj intímne partie, kde je po dlhú dobu teplé a vlhké prostredie. Pritom dochádza k premnoženiu mikroorganizmov, predovšetkým kvasiniek a k vzniku rôznych zápalových ochorení, najčastejšie vaginálnych mykóz. Tak ako pokožka má svoj kyslý ochranný plášť, aj vo vagíne je prirodzené kyslé prostredie, spôsobené kyselinou mliečnou, ktoré bránia rastu rôznych mikroorganizmov, spôsobujúcich zápalové ochorenia.

  Z vyššie uvedeného vyplýva, že pri snahe o dôkladnú hygienu si žena môže paradoxne uškodiť, ak používa klasické mydlá s vysokým pH, ktoré prostredie v pošve neutralizuje. Podobne si príliš nepřilepší nekvalitným sprchovým gélom, ktorý je určený pre bežné umývanie, kde vcelku nemôže nič spôsobiť, ale pre prostredie vagíny je príliš agresívny, môže ho podráždiť a tým opäť znížiť jeho schopnosť udržiavať prirodzené prostredie. Najvhodnejšie je teda použitie špeciálne vyvinutých prípravkov s mierne kyslým pH, ktorých formulácia je zostavená z jemných tenzidov a je doplnená o aditíva, ktoré ešte ich pôsobenie na veľmi citlivé intímne partie zjemňujú.

  Takými prípravky sú výrobky BOHEMIA COSMETICS, kde je receptúra umývacej zložky tvorená veľmi jemne s kombináciou najkvalitnejších moderných komponentov, ktorých východiskovou surovinou je väčšinou kokosový olej. Na ošetrenie prispieva zmes aktívnych látok, kde predovšetkým kombinácia olejových komponentov s hydratačnými zložkami, panthenolom a už vyššie zmienenou kyselinou mliečnou zaisťuje rýchlu obnovu prirodzeného a zdravého prostredia pri intímnu hygiene.

 • Detská kozmetika
  Detská kozmetika

  Kvalitná detská kozmetika priamo od českého výrobcu. Výrobky obsahujú kvalitné ošetrujúci olivový olej a ovocný extrakt z Citrus limonum, ktorého súčasťou sú AHA kyseliny a ďalšie prospešné látky, ktoré v komplexe napomáhajú ochrane pred nadmerným vysušovaním vlasov a vlasovej pokožky pri umývaní a jej udržiavaní v hebkom a jemnom stave. Dermatologicky testované.

 • Kozmetika pre bábätká
  Kozmetika pre bábätká

  Jemná detská kozmetika pre bábätká. Každodenná šetrná starostlivosť o detskú pokožku. Baby kozmetika s rastlinnými extraktmi a veľmi jemnou neagresívne vôňou, vhodná pre deti do troch rokov. Nová formulácia látok, zaisťujúcich veľmi jemné a účinné umývanie citlivej detskej pokožky, je navyše doplnená extraktom z listov zeleného čaju, ktorý obsahuje taníny, minerálne soli, vitamíny a ďalšie prospešné látky.

 • Kozmetika - darčekové balenie
  Kozmetika - darčekové balenie

  Kozmetické darčekové balíčky. Ručne vyrábané darčekové balíčky zložené z výrobkov Bohemia Cosmetics, ktoré obsahujú kozmetické oleje, extrakty a ďalšie prospešné látky. Originálny dizajn a ručná výroba. S darčekom od Bohemia Cosmetics nikoho nesklamete a zo širokej ponuky si vyberiete určite vhodný darček.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 288 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 288 položiek

QR kód

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu