Kategórie

Akcie a zľavy

Žiadne produkty so zníženou cenou

KOZMETIKA - KATEGÓRIE 

 • Pivná kozmetika PIVRNEC
  Pivná kozmetika PIVRNEC
  PIVNÁ KOZMETIKA PIVRNEC

  Pivná kozmetika a darčeky Ruda Pivrnec. Originálne pivné darčeky pre mužov. Kresliar Petr Urban vytvoril nezameniteľnú postavičku svojrázneho chlapíka Rudy Pivrnce. Tento "všeumelec" je obrovským milovníkom piva a všetkého, čo sa okolo piva len mihne. Preto je nám veľkou cťou, že nám značku Pivrnec prepožičal pre naše výrobky pivnej kozmetiky. Aj keď to možno niekedy nevyzerá, tak aj Ruda Pivrnec sa umýva a vždy používa pivnú kozmetiku zo svojou značkou.

  Pivná kozmetika - nová receptúra ​​využíva po vzore moderných pivných kúpeľov priaznivých účinkov pivných kvasníc na pokožku. Samotné extrakty z pivných kvasníc (Saccharomyces cerevisiae) a chmeľu všeobecného (Humulus Lupulus) majú popísané hydratačné, antiseptické a mnoho iných účinkov. Do receptúry prináša proteíny, lipoidy, vitamíny a ďalšie vlasom a pokožke prospešné látky. Kvalitné umývacie a ošetrujúce zložky, vyvážené pH a účinná kombinácia extraktov zaručujú dokonalé a šetrné umývanie pri zachovaní prirodzeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

 • Pivná kozmetika BEER SPA
  Pivná kozmetika BEER SPA
  PIVNÁ KOZMETIKA BEER SPA

  Česká pivná kozmetika pre kvalitnú starostlivosť o vašu pokožku a vlasy. Chcete si vychutnať príjemné chvíle pri domácom pivnom kúpeli? Vychutnajte si krásne chvíle pohody a relaxujte u vás doma.

  Pivná kozmetika s extraktmi z pivných kvasníc a chmeľu. Pivný kúpeľ u vás doma ku kvalitnej každodennej osobnej hygiene. Kozmetika využíva po vzore moderných pivných kúpeľov priaznivých účinkov pivných kvasníc. Kombinácia extraktu z pivných kvasníc (Saccharomyces cerevisiae) a chmeľu všeobecného (Humulus Lupulus) má popísané vynikajúce hydratačné, antiseptické, mierne hojivé a protizápalové účinky.

 • Vínna kozmetika WINE SPA
  Vínna kozmetika WINE SPA
  VÍNNA KOZMETIKA WINE SPA

  Vínna kozmetika  Wine Spa s hroznovým olejom a extraktom z vínnej révy. Vinné kúpele s hroznovým olejom a extraktom z vínnej révy. Novinka v každodennej osobnej hygiene, ktorá využíva originálne rastlinné komponenty ku skvalitneniu starostlivosti o pokožku celého tela. obsahuje dve unikátne suroviny z vínnej révy - špeciálny hroznový olej a extrakt z hrozna vínnej révy(Vitis vinifera), ktoré v sebe nesú ovocné kyseliny, minerály, flavonoidy a ďalšie látky, ktoré majú deklarovať veľmi prospešné účinky na pokožku. Kvalitné umývacie a ošetrujúce zložky, vyvážené pH a účinná kombinácia extraktov zaručujú dokonalé a šetrné umývanie pri zachovaní prirodzeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

 • Rumová kozmetika
  Rumová kozmetika
  KOZMETIKA S OLIVOVÝM OLEJOM A VÔŇOU RUMU

  Kozmetika s vôňou rumu - s olivovým a hroznovým olejom a rumovou arómou. Moderné prípravky osobnej hygieny ku skvalitneniu starostlivosti o pokožku celého tela. Kombinácia jemných umývacích zložiek s eudermickými olejmi z olivy (Olea Europaea) a hrozna vínnej révy (Vitis vinifera) zabezpečuje účinné a šetrné umytie, ošetrenie a zamedzenie nadmernému vysušovaniu pokožky. Relaxujte, užívajte pohodu a nechajte sa unášať rumovou arómou.

 • Kozmetika - Poď do sprchy
  Kozmetika - Poď do sprchy
  DARČEKOVÉ SPRCHOVÉ GÉLY PRE ŽENY AJ MUŽOV

  Jemné darčekové sprchové gély pre mužov a ženy s príjemnou vôňou pre každodenné umývanie. Darčekovo balené sprchové gély s originálnou 3D etiketou v krabičke. Netradičný dizajn sprchových gélov pre mužov a ženy, ktoré sú obohatené o rastlinné extrakty, ktoré v kombinácii s ďalšími ošetrujúcimi zložkami napomáhajú ochrane pred nadmerným vysušovaním a podráždením pokožky pri umývaní a udržiava ju v hebkom a jemnom stave.

  Skvelý veselý darček pre vašu priateľku, manželku, priateľa, manžela ...

 • Kozmetika pre pravých mužov
  Kozmetika pre pravých mužov
  KOZMETIKA PRE SKUTOČNÝCH MUŽOV

  Kozmetické darčeky pre skutočných mužov potešia hlavne milovníkov tematiky auto-moto, ale radosť urobia aj mužom, ktorí si nepotrpia na príliš nagélované vlasy, depilované nohy alebo kabelky pre mužov, ktorými sa niektorí ovešiavajú. Ide o darčeky, ktoré ocení naozajstný chlap, ktorý jasne vie, že nemôže zapáchať, ale nič sa nemá preháňať ...

  Kvalitná receptúra kozmetiky pre mužov zabezpečí dokonalé umývanie a zanechá pokožku chlapsky voňavú. Dizajn výrobkov je prispôsobený potrebám mužov a ich nárokom na kvalitnú pánsku kozmetiku.

 • Darčekové sprchové gély
  Darčekové sprchové gély
  DARČEKOVÉ SPRCHOVÉ GÉLY S ORIGINÁLNOU ETIKETOU

  Originálne balené darčekové sprchové gély sú krásnym drobným darčekom pre vašich blízkych. Sprchové gély obsahujú veľmi kvalitné receptúry obohatené o kozmetické oleje a bylinné extrakty, ktoré účinne a šetrne umyjú, ošetria pokožku a zamedzenie jej nadmernému vysušovaniu.

 • Kozmetika Art Nouvea (Mucha)
  Kozmetika Art Nouvea (Mucha)
  KOZMETIKA ART NOUVEAU - ALFONS MUCHA

  Darčeková kozmetika s obrázkami v štýle Art Nouvea od známeho českého maliara Alfonsa Muchu. Obrázky Alfonza Muchu nájdete aj na obaloch našej ucelenej rady krásnych darčekov s nádhernými secesnými obrázkami.

  Alfons Maria Mucha sa narodil v roku 1860 v Ivančiciach a zomrel 14. júla 1939 v Prahe. Bol známym českým maliarom a dizajnérom v období secesie a stal sa známym najmä vďaka divadelným plagátom, ktoré tvoril pre Divadlo Renesancia v Paríži. Jeho životným dielom je cyklus veľkoformátových plátien Slovanská epopej, na ktorom pracoval osemnásť rokov.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 78 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 78 položiek

QR kód

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu