Kategórie

Akcie a zľavy

Žiadne produkty so zníženou cenou

KOZMETIKA - KATEGÓRIE 

 • Pivná kozmetika PIVRNEC
  Pivná kozmetika PIVRNEC

  Pivná kozmetika - nová receptúra ​​využíva po vzore moderných pivných kúpeľov priaznivých účinkov pivných kvasníc na pokožku. Samotné extrakty z pivných kvasníc (Saccharomyces cerevisiae) a chmeľu všeobecného (Humulus Lupulus) majú popísané hydratačné, antiseptické a mnoho iných účinkov. Do receptúry prináša proteíny, lipoidy, vitamíny a ďalšie vlasom a pokožke prospešné látky. Kvalitné umývacie a ošetrujúce zložky, vyvážené pH a účinná kombinácia extraktov zaručujú dokonalé a šetrné umývanie pri zachovaní prirodzeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

 • Pivná kozmetika BEER SPA
  Pivná kozmetika BEER SPA

  Pivná kozmetika s extraktmi z pivných kvasníc a chmeľu. Pivný kúpeľ u vás doma ku kvalitnej každodennej osobnej hygiene. Kozmetika využíva po vzore moderných pivných kúpeľov priaznivých účinkov pivných kvasníc. Kombinácia extraktu z pivných kvasníc (Saccharomyces cerevisiae) a chmeľu všeobecného (Humulus Lupulus) má popísané vynikajúce hydratačné, antiseptické, mierne hojivé a protizápalové účinky.

 • Vínna kozmetika WINE SPA
  Vínna kozmetika WINE SPA
 • Rumová kozmetika
  Rumová kozmetika

  Kozmetika s vôňou rumu - s olivovým a hroznovým olejom a rumovou arómou. Moderné prípravky osobnej hygieny ku skvalitneniu starostlivosti o pokožku celého tela. Kombinácia jemných umývacích zložiek s eudermickými olejmi z olivy (Olea Europaea) a hrozna vínnej révy (Vitis vinifera) zabezpečuje účinné a šetrné umytie, ošetrenie a zamedzenie nadmernému vysušovaniu pokožky. Relaxujte, užívajte pohodu a nechajte sa unášať rumovou arómou.

 • Kozmetika - Poď do sprchy
  Kozmetika - Poď do sprchy

  Jemné darčekové sprchové gély pre mužov a ženy s príjemnou vôňou pre každodenné umývanie. Darčekovo balené sprchové gély s originálnou 3D etiketou v krabičke. Netradičný dizajn sprchových gélov pre mužov a ženy, ktoré sú obohatené o rastlinné extrakty, ktoré v kombinácii s ďalšími ošetrujúcimi zložkami napomáhajú ochrane pred nadmerným vysušovaním a podráždením pokožky pri umývaní a udržiava ju v hebkom a jemnom stave.

  Skvelý veselý darček pre vašu priateľku, manželku, priateľa, manžela ...

 • Kozmetika pre pravých mužov
  Kozmetika pre pravých mužov

  Kvalitná receptúra kozmetiky pre mužov zabezpečí dokonalé umývanie a zanechá pokožku chlapsky voňavú. Dizajn výrobkov je prispôsobený potrebám mužov a ich nárokom na kvalitnú pánsku kozmetiku.

 • Darčekové sprchové gély
  Darčekové sprchové gély

  Originálne balené darčekové sprchové gély sú krásnym drobným darčekom pre vašich blízkych. Sprchové gély obsahujú veľmi kvalitné receptúry obohatené o kozmetické oleje a bylinné extrakty, ktoré účinne a šetrne umyjú, ošetria pokožku a zamedzenie jej nadmernému vysušovaniu.

 • Kozmetika Art Nouvea (Mucha)
  Kozmetika Art Nouvea (Mucha)

  Darčeková kozmetika s obrázkami v štýle Art Nouvea od známeho českého maliara Alfonsa Muchu. Obrázky Alfonza Muchu nájdete aj na obaloch našej ucelenej rady krásnych darčekov s nádhernými secesnými obrázkami.

  Alfons Maria Mucha sa narodil v roku 1860 v Ivančiciach a zomrel 14. júla 1939 v Prahe. Bol známym českým maliarom a dizajnérom v období secesie a stal sa známym najmä vďaka divadelným plagátom, ktoré tvoril pre Divadlo Renesancia v Paríži. Jeho životným dielom je cyklus veľkoformátových plátien Slovanská epopej, na ktorom pracoval osemnásť rokov.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 39 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 39 položiek

QR kód

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu