Kategórie

Akcie a zľavy

Žiadne produkty so zníženou cenou

BYLINNÁ KOZMETIKA 

 • Konopná kozmetika - Cannabis
  Konopná kozmetika - Cannabis

  Konopná kozmetika obsahuje kvalitný olej zo semien konope (Cannabis Sativa L., Angiospermae), ktorý pôsobí ako prírodný emollient, zjemňuje pôsobenie umývacích zložiek na pokožku a napomáha ju udržiavať prirodzene hebkú a jemnú.

  Kozmetika z konope predstavuje jemné prípravky osobnej hygieny, vhodné na umývanie celého tela s podmanivou modernou vôňou, ktoré sú vhodné na každodenné použitie, šetrne umývajú a zanechávajú vašu pokožku sviežu a krásne prevoňanú.

 • Levanduľová kozmetika - Lavender
  Levanduľová kozmetika - Lavender
  KOZMETIKA S OLIVOVÝM OLEJOM, EXTRAKTOM Z BYLÍN A VÔŇOU LEVANDULE

  Ide o unikátnu kombináciu jemných umývacích látok s blahodárnymi účinkami olivového oleja, jogurtu a extraktov zo žihľavy dvojdomej (Urtica dioica L.), rumančeka pravého (Chamomilla recutita L.), brezy bielej (Betula alba L.), nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis L .) a šalvie lekárskej (Salvia officinalis L.) na pokožku. Obsahuje mliečne frakcie bohaté na proteíny, fermentované jogurtovými kultúrami (Streptococcus thermophilus a Lactobacillus bulgaricus) s obsahom laktózy, vitamínu A, vitamínov skupiny B a minerálov.

 • Kozmetika z gaštanu - Castanum
  Kozmetika z gaštanu - Castanum
  KOZMETIKA S EXTRAKTOM Z PAGAŠTANU KONSKÉHO

  Konský gaštan (Pagaštan konský) je veľmi populárna ingrediencií pri výrobe kozmetiky, hlavne mastí, ale aj ďalších kozmetických produktov. Pagaštan konský a jeho aktívne látky zvyšujú odolnosť vlásočníc a zlepšujú žilový tonus. Ďalej pôsobí protizápalovo a urýchľujú vstrebávanie opuchov.

  Rad kozmetiky konský gaštan - Castanum - predstavuje moderné prípravky osobnej hygieny s podmanivou vôňou. Kozmetika obsahuje kvalitný kozmetický olivový olej a extrakt zo semien pagaštanu konského (Aesculus hippocastanum), ktoré v kombinácii s ďalšími ošetrujúcimi zložkami napomáhajú ochrane pred nadmerným vysušovaním a podráždením pokožky pri umývaní a jej udržiavanie v hebkom a jemnom stave.

 • Kozmetika z Mŕtveho mora - Dead Sea
  Kozmetika z Mŕtveho mora - Dead Sea
  KOZMETIKA SO SOĽOU Z MŔTVEHO MORA A EXTRAKTOM MORSKÝCH RIAS

  Nová receptúra ​​obsahuje extrakt riasy (Ulva lactuca) a soľ z Mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty vznikali v mimoriadnych podmienkach, sú bohaté na minerály a množstvo stopových prvkov, ktoré v kombinácii s ostatnými zložkami výrobkov a optimálnym pH pomáhajú udržiavať pokožku aj vlasy v dobrej kondícii, hebké a čisté.

 • Kozmetika z medu a kozieho mlieka
  Kozmetika z medu a kozieho mlieka
  KOZMETIKA S EXTRAKTMI Z MEDU A KOZIEHO MLIEKA

  Ide o unikátnu kombináciu jemných umývacích látok s blahodárnymi účinkami olivového oleja, extraktu z medu včely medonosnej (Apis MELLIFICA) a extraktu z kozieho mlieka, ktoré v kombinácii s ďalšími ošetrujúcimi zložkami napomáhajú ochrane pred nadmerným vysušovaním vlasov a vlasovej pokožky pri umývaní a udržiavajú ich v hebkom a jemnom stave.

 • Kofeínová kozmetika - Caffeine
  Kofeínová kozmetika - Caffeine
  KOZMETIKA S KOFEÍNOM A OLIVOVÝM OLEJOM

  Využíva najnovšie poznatky o pôsobení kofeínu v kozmetike. Obsahuje aj kozmetický olej z olív (Olea Europaea) a ďalšie látky zabraňujúce nadmernému vysušovaniu pokožky a vlasov. Pri umývaní ich zanecháva hebké a jemné a v dobrej kondícii.

 • Kozmetika z ruže - Rosarium
  Kozmetika z ruže - Rosarium

  Kozmetika z ruže - jemné prípravky osobnej hygieny vhodné na umývanie celého tela s podmanivou modernou vôňou. Sú obohatené o kozmetický olivový olej a kvalitné extrakty z plodov šípok (Rosa Canina) a kvetov ruže (Rosa Centifolia), ktoré obsahujú flavonoidy, ovocné kyseliny a ďalšie prospešné látky. V kombinácii s kvalitnými umývacími zložkami receptúr vznikli prípravky s jemným pôsobením na pokožku.

 • Kozmetika s arganovým olejom
  Kozmetika s arganovým olejom
  KOZMETIKA S ARGANOVÝM OLEJOM

  Kozmetika obsahuje kvalitný olej z Argania tŕnisté (Argania spinosa), ktorý pôsobí ako prírodné emollient a pomáha zjemňovať účinok aktívnych zložiek na pokožku. Kvalitné umývacie a ošetrujúce zložky, vyvážené pH a účinná kombinácia aditív zaručujú dokonalé a šetrné umývanie pri zachovaní prirodzeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

 • Kozmetika s hadím jedom
  Kozmetika s hadím jedom
  KOZMETIKA S HADÍM JEDOM

  Kozmetika obsahuje unikátny syntetický hadí jed, založený na tripeptidy, ktoré majú podobný účinok ako peptid v jedu Chřestýšovce Waglerova (Tropidolaemus wagleri), pôsobí relaxačne na unavenú pokožku a spolu vyváženým pH a ďalšími aditívami zaručujú dokonalé a šetrné umývanie pri zachovaní prirodzeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

 • Kozmetika s kokosovým olejom
  Kozmetika s kokosovým olejom
  KOZMETIKA KOKOS - JEMNÁ KOZMETIKA S KOKOSOVÝM A OLIVOVÝM OLEJOM

  Kokosový olej bol v minulosti považovaný za potrebný základ pre zachovanie ženskej krásy. Kozmetický kokosový olej je vynikajúcim Emollient a ochranným prostriedkom v umývacích aj ošetrujúcich kozmetických prípravkoch. Má priaznivý vplyv na hydratáciu pokožky, zjemnenie a zvláčnenie jej povrchovej vrstvy, ktorá tak lepšie odoláva vplyvom ovzdušia a počasia. Má dokonca popísané aj účinky na zmiernenie vrások a škvŕn na pokožke.

  Kozmetika kokos - jemné výrobky osobnej hygieny, vhodné na umývanie celého tela s podmanivou modernou vôňou. Kozmetika je obohatená o kvalitný kozmetický olej z kokosových semien a európskych olivových olejov. Bohatá pena je vhodná na každodenné používanie, jemne čistí a necháva vašu pokožku čerstvú a krásne voňavú.

 • Kozmetika s olivovým olejom
  Kozmetika s olivovým olejom
  KOZMETIKA S OLIVOVÝM OLEJOM

  Bohemia Herbs - kozmetika s olivovým olejom. Kombinácia jemných umývacích zložiek olivového oleja a oleja z hrozna vínnej révy zaisťuje účinné a šetrné umytie, ošetrenie pokožky. Olivový olej zabraňuje nadmernému vysúšaniu pokožky.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 69 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 69 položiek

QR kód

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu