Kategórie

Akcie a zľavy

Žiadne produkty so zníženou cenou

RUČNE VYRÁBANÁ KOZMETIKA 

 • Botanica Bohemia
  Botanica Bohemia

  Prírodná ručne vyrábaná kozmetika Botanica Bohemia. Kozmetické prípravky sú vyrábané s maximálnou starostlivosťou. Obal je olepený s atraktívnou textilnou etiketou. Rad produktov Botanica Bohemia obsahuje výrobky s hroznovým olejom a vôňou levandule, s extraktmi zo šípok a ruže a kozmetiku s konopným olejom.

 • Prírodná kozmetika BOHEMIA NATUR
  Prírodná kozmetika BOHEMIA NATUR
  Ručne vyrábaná PRÍRODNÁ KOZMETIKA

  Spríjemnite si chvíle domácej pohody osviežujúcim kúpeľom a kvalitnými prírodnými produktmi. Nový rad ručne balených kozmetických produktov vyrábaných podľa tradičných receptúr, ktoré sú obohatené o extrakty bylín, citrusov a minerály. Atraktívnym dizajnom, kvalitnými ingredienciami a neodolateľnými vôňami u Vás vyvolá príjemné pocity z kúpeľa a napomôže k celkovej relaxácii vášho tela.

 • Kozmetika s magnéziovou soľou
  Kozmetika s magnéziovou soľou
  MAGNEZIUM - KOZMETIKA S MAGNEZIOVOU SOĽOU

  Bohemia Natur - kozmetika s magnéziovú soľou. Magnéziová soľ obsahuje významné množstvo Mg (horčíka), ale aj iných minerálov. Magnéziovú soľ je vhodné použiť pri zápalových a kožných ochoreniach, reumatizmu a artritídy, svalových kŕčov a kĺbových bolestí, atď.

  Kozmetika s magnéziovú soľou ponúka jemné prípravky osobnej hygieny pre každodennú starostlivosť. Podľa posledných poznatkov o prospešnosti horčíka je receptúra doplnená o kvalitnú magnéziovú soľ. Vďaka svojmu zloženiu pomáha chrániť pokožku pred nadmerným vysušovaním pri umývaní, ktoré je šetrné a pritom účinné. Výrobky majú modernú vôňu, ktorá osviežuje a zanecháva príjemný pocit.

 • Ručne vyrábané mydlá
  Ručne vyrábané mydlá

  Ručne vyrábané toaletné mydlá

  Ručne vyrábané tvarované mydlá vyrobené z vysoko kvalitných surovín sú obohatené o glycerín a prírodné extrakty. Po umytí zanechávajú pokožku jemne prevoňanú a nezaťaží ju nadmerným vysušovaním. Tvarované darčekové mydlá sú krásnym voňavým darčekom pre vašich blízkych. Mydlá sú vyrobené s maximálnou starostlivosťou tradičným českým výrobcom kozmetiky.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 111 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 111 položiek

QR kód

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu