Kategórie

Akcie a zľavy

Žiadne produkty so zníženou cenou

DARČEKY PRE 

 • Darčeky pre ženy
  Darčeky pre ženy

  ORIGINÁLNE A NETRADIČNÉ DARČEKY PRE ŽENY

  Kozmetika je takmer ideálny darček pre ženu a už dávno neplatí, že ide o darček z núdze. V našej ponuke nájdete originálne balené kozmetické darčekové sady, zaujímavé kozmetické darčeky ako napríklad vínna kozmetika alebo konopná kozmetika alebo krásne darčeky levanduľová kozmetika. Ak hľadáte drobný voňavý darček potom určite smerujte svoj zrak na ručne vyrábané toaletné mydlá, ktoré vyrábame v rôznych tvaroch a balíme do ich do darčekovej krabičky. Darčeky vyrábame priamo my, v našom závode v Stráži pod Ralskem.

  Ak hľadáte iné ako kozmetické darčeky, potom môžete vyberať zo širokej ponuky našich darčekov. Darčekové víno v darčekovej krabičke s vtipnou a netradičnou etiketou pochádza z preslnených španielskych viníc, ale ich dekorácia prebieha v našej výrobe. Sladké darčeky, ktorými potešíte takmer každú ženu sú darčekové čokolády ponúkané s atraktívnou potlačou škatuliek. Ďalej môžete vyberať dekoračné predmety ako sú obrázky, dekoratívne kachličky s potlačou, dekoračné lopáriky, hrnčeky s potlačou a ďalšie zaujímavé darčeky.

 • Darčeky pre mužov
  Darčeky pre mužov

  Keď dostane muž kozmetický darček, nemusí byť vždy úplne nadšený. V našej ponuke kozmetických darčekov pre mužov však nájdete celý rad setov aj pre skutočných zlých chlapcov, rovnako ako kvalitnú kozmetiku v atraktívnom a decentnejšom balenia. Pivná kozmetika je darček pre mužov ako stvorený, obzvlášť keď obsahuje extrakty z pivných kvasníc a chmeľu a príjemnú zelenú vôňu. O to viac, keď sa na etiketách podieľal známy kresliar Petr Urban. Pre odvážnejších mužov môže byť ako darček sexy kozmetika alebo rumová kozmetika.

  Keď chcete dám vášmu kamarátovi alebo milému darčekové víno alebo darčekovú čokoládu, môže to byť s vtipnou etiketou. To všetko nájdete v našej širokej ponuke - darčeky pre mužov.

 • Darčeky pre Gentlemanov
  Darčeky pre Gentlemanov
 • Darčeky pre dedka a babičku
  Darčeky pre dedka a babičku

  Špeciálne darčeky pre babičku a pre dedka. Hľadáte netradičný darček pre vašu babičku alebo vášho dedka? Radosť určite urobíte veselým voňavým darčekom v podobe kozmetického balíčka. V ponuke máme aj jedinečné maceračné vína s bylinkami, ktoré po vylúhovanie vytvoria jedinečnú "medicínu" a každý si tak môže doma vyrobiť unikátne bylinné víno.

  Neviete aký darček pre veselého dedka? Určite ho pobavíte kozmetickými darčekovými sadami s ručne vyrábaným mydlom. Veselý darček pre dedka môže byť aj tak obyčajná vec, ako je ručne vyrábané toaletné mydlo. Stačí keď je v tvare zubnej protézy a na dedkovej tvári taký darček určite vytvorí úsmev.

  Babičku iste potešia darčeky ako sú - darčekové víno, horúca čokoláda pre prípravu lahodného horúceho nápoja, darčekový hrnček  pre babičku a ďalšie.

 • Darčeky pre mamičku a otecka
  Darčeky pre mamičku a otecka

  Originálne darčeky pre vašich rodičov. Chcete potešiť vašich rodičov a hľadáte vhodný darček k narodeninám, sviatku alebo pre radosť? V našej ponuke nájdete krásne voňavé darčeky pre mamu a otca, darčekové vína pre mamu a otecka a ako drobný darček určite odporúčame sladké darčeky v podobe mliečnych čokolád.

 • Darčeky pre deti
  Darčeky pre deti

  Jemná detská kozmetika obsahujúca kvalitné ingrediencie a prírodné extrakty, ktoré napomáhajú ochrane pred nadmerným vysušovaním a podráždením pokožky pri umývaní a jej udržiavanie v hebkom a jemnom stave.

 • Darčeky pre učiteľov
  Darčeky pre učiteľov

  Je vám jasné, že práca učiteľov je ťažká a náročná. Poznáte svoje ratolesti a tak viete, ako je zložité niečo im vysvetliť a udržať ich pozornosť. Učitelia vašim deťom venujú veľkú energiu a preto im chcete dať pri vysvedčení aspoň malý darček. Krásny darček pre pani učiteľku alebo pána učiteľa môže byť hrnček alebo darčeková čokoláda. Originálny darček bude iste energetický nápoj ako poďakovanie za venovanú energiu pani učiteľky a pánovi učiteľovi.

 • Darčeky pre zamilovaných
  Darčeky pre zamilovaných

  Darčeky pre zamilovaných - darčeky z lásky. Hľadáte darček pre vášho partnera alebo pre vašu partnerku? V našom obchode nájdete darčeky ako - darčeková "kniha" plná prekvapení, darčeková kozmetika, víno pre zamilovaných, čokolády z lásky a ďalšie originálne darčeky.

  DARČEKY K SVIATKU SV. VALENTÍNA

  Sviatok svätého Valentína (Skrátene tiež Valentín) slávime každý rok 14. februára ako sviatok lásky a zamilovaných. Tento deň si zamilovaní odovzdávajú drobné darčeky ako dôkaz svojej lásky.

  Sviatok známy ako Deň svätého Valentína slávime zrejme vďaka kňazovi Valentínovi, ktorý tajne oddával mladé páry, hoci Claudius II., Vládca Ríma, zakazoval svojim vojakom, aby sa ženili alebo len zasnubovali. Kňaz bol následne zatknutý a neskôr popravený 14. februára. Vznikol tak tento romantický sviatok.

  Aj vy preto nezabúdajte na svojich partnerov a obdarujte ich v tento deň drobným valentínskym darčekom a pripomeňte si ako je skvelé, že máte jeden druhého.

 • Darčeky pre poľovníkov
  Darčeky pre poľovníkov
 • Darčeky pre rybárov
  Darčeky pre rybárov
 • Darčeky pre hasičov
  Darčeky pre hasičov
 • Darčeky pre fajčiarov
  Darčeky pre fajčiarov

  RETRO ZAPAĽOVAČE

  Benzínové kovové zapaľovače s jedinečnou potlačou pre vášnivých fajčiarov. Retro obrázky robia zo zapaľovača atraktívny módny doplnok. Originálny darček pre fajčiarov a milovníkov tabaku.

 • Darčeky pre športovcov
  Darčeky pre športovcov

  Hľadáte drobný darček pre športovca? Vyberajte z našej ponuky darčekov - darček pre hokejistu, futbalistu alebo iné...

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 110 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 110 položiek

QR kód

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu