Kategórie

Akcie a zľavy

Žiadne produkty so zníženou cenou

DARČEKY - KATEGÓRIE 

 • Darčekové koše
  Darčekové koše
 • Darčeky k narodeninám
  Darčeky k narodeninám

  Okrúhle narodeniny sú v živote každého človeka niečím špeciálnym. Rovnako tak darček by mal byť možno čo najviac tematický a pripomínajúce toto okrúhle jubileum. Preto sme pre vás pripravili veselé darčeky k narodeninám priamo od srdca. Darčekové narodeninové vína v krabičke ponúkame biele, odrodu Chardonnay alebo červené, odrodu Merlot. Víno dozrievalo na slnečných svahoch španielskych viníc, ale dekorácia darčekov prebieha v našej výrobe v ČR.

  Drobným sladkých darčekom k narodeninám pre kolegu alebo kolegyňu z práce či vašich blízkych môže byť narodeninová čokoláda balená v krabičke s orgininálním potlačou. Darčeková kozmetika k narodeninám iste poteší vášho partnera alebo partnerku. Mydlo v tvare srdiečka im pripomenie ako veľmi ich máte radi a že im k narodeninám prajete všetko naj ....

  Netradičné narodeninové darčeky, ktoré potešia aj pobavia ...

 • Darčeky k sviatku
  Darčeky k sviatku

  Originálne darčeky pre vašich blízkych k sviatku a meninám. Darčekové vína a čokolády.

 • Svadobné darčeky
  Svadobné darčeky

  Svadobné darčeky pre novomanželov a pre svadobnú noc. Originálne drobné svadobné darčeky pre novomanželov, ktoré potešia aj pobavia. Svadobné kozmetické darčeky, svadobné víno, čokoláda a ďalšie.

 • Veľkonočné darčeky
  Veľkonočné darčeky

  Originálne darčeky k Veľkej noci. Veľká noc je najvýznamnejším sviatkom kresťanov a je spojená s ukrižovaním a zmŕtvychvstaním Ježiša Krista. Aj pri príležitosti tohto významného sviatku môžete obdarovať svojich blízkych krásnym darčekom s veľkonočným motívom.

  Pre veľa ľudí je Veľká noc sviatkom jari, oslavujú prebúdzanie prírody, oslavujú jej plodnosť, nádej a lásku. Dodržiavame veľkonočné zvyky a tradície, ktoré nás majú zbaviť všetkého starého, očistiť domácnosť i telo od chorôb, pripraviť sa na znovuzrodenie prírody. Veľkonočnými darčeky z našej kolekcie potešíte koledníkov i vašich blízkych pri príležitosti tohto najvýznamnejšieho kresťanského sviatku.

 • Vianočné darčeky
  Vianočné darčeky

  Neviete aký vianočný darček kúpiť kamarátke k Vianociam? Kozmetickým darčekom určite nič nepokazíte a ak je darček s vianočnými motívmi, potom máte vyhrané. Pripravili sme pre vás aj kozmetické vianočné darčekové sady. Dekoratívna keramika iste obohatí vianočnú výzdobu a prispejeme tak k pohode Vianoc. Ak hľadáte iný darček ako je kozmetika, potom iste oceníte vianočné darčekové vína s vianočnou etiketou. Ak neviete, aký drobný darček dať k Vianociam kolegyni v práci, pani doktorke alebo známej, určite vás budú zaujímať naše vianočné čokolády.

  Drobný vianočný darček pre mužov iste môže byť vianočné darčekové víno alebo vyberajte z našej ponuky darčeky pre mužov.

 • Erotické a sexy darčeky
  Erotické a sexy darčeky
na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 166 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 166 položiek

QR kód

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu