Kategórie

Filter produktov

Akcie a zľavy

Žiadne produkty so zníženou cenou

Medovka lekárska 

Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek
 • 2,70 € Skladom
  Prírodné olivové mydlo, do ktorého je pridaný sušený list medovky lekárskej. Medovka lekárska vonia sviežo a korenisto. Upokojuje podráždenú a namáhanú pleť. Pôsobí protizápalovo a zmierňuje alergické reakcie na pokožke. Môžete si vybrať buď krájané mydlo v rôznych gramážach alebo vcelku Olivové mydlo Medovka lekárska, 800g.
 • 23,50 € Skladom
  Prírodné olivové mydlo, do ktorého je pridaný sušený list medovky lekárskej. Upokojuje podráždenú a namáhanú pleť. Pôsobí protizápalovo a zmierňuje alergické reakcie na pokožke. Medovka lekárska vonia sviežo a korenisto. Vybrať si môžete aj ako krájané v rôznych gramážach- Olivové mydlo Medovka lekárska, krájané.
 • 4,00 € Skladom
  Prírodné olivové mydlo, do ktorého je pridaný sušený list medovky lekárskej. Medovka lekárska vonia sviežo a korenisto. Upokojuje podráždenú a namáhanú pleť. Pôsobí protizápalovo a zmierňuje alergické reakcie na pokožke. Každé mydlo je originálom, previazané prírodným lykom alebo zdobené keramikou. Vhodné ako darček. Ručná výroba.
 • 4,50 € Skladom
  Olivové mydlo s pridaním sušeného listu medovky lekárskej v darčekovej krabičke z vlnitej lepenky. Medovka lekárska vonia sviežo a korenisto. Upokojuje podráždenú a namáhanú pleť. Pôsobí protizápalovo a zmierňuje alergické reakcie na pokožke. Každé mydlo je originálom, zdobené sušeným kvetom. Ideálne ako darček.
Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek

QR kód

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu