Prečo sme sa rozhodli začať...

Prečo sme sa rozhodli začať...

Na začiatok vám chceme priblížiť, prečo sme sa rozhodli pre vytvorenie tejto stránky, pre koho to robíme a prečo je to pre nás také dôležité.

Hlavným poslaním internetového obchodu TOPMYDLÁ je vytvoriť pre vás priestor, v ktorom budete môcť bližšie spoznať silu prírodnej a liečivej kozmetiky. Starostlivosť o pleť bola v minulosti oveľa jednoduchšia. Ľudia používali len to, čo našli v prírode. Kvety, rastlinné extrakty boli ich základnou ingredienciou, pomocou ktorých si vedeli pripraviť takpovediac hotové zázraky. Ak to fungovalo predtým, malo by aj teraz. Pre zdravie a krásu pokožky je to tá pravá cesta ako spojiť aromaterapeutický zážitok s blahodarnými účinkami týchto výrobkov.

V prírode sa nachádza všetko to, čo dokáže naše telo a myseľ priviesť do rovnováhy. Čarom a umením je však nájsť „recept“, ktoré ingrediencie, a v akom pomere kombinovať, aby vznikol kvalitný prírodný výrobok nezaťažujúci pokožku. My sme také výrobky objavili a chceme ich doručiť až k vám.

„Pokožka je zrkadlom nášho vnútra a spája ho s vonkajším svetom, ktorý ovplyvňuje jej krásu.“

V našom sortimente nájdete prírodné rastlinné mydlá a kozmetiku, telové oleje, prípravky do kúpeľa, darčeky a dekorácie. Pre jednoduchú orientáciu sme pre vás vytvorili aj sekciu: Výrobky podľa zloženia, kde si môžete nájsť výrobok podľa ingrediencie, ktorú chcete, aby obsahoval.

Ako sa hovorí, dobra nie je nikdy dosť a spoločenská zodpovednosť je aj pre nás neustálou výzvou. Preto naším cieľom je za pomoci predovšetkým vašej priazne podporiť tých, ktorým osud nenadelil toľko šťastia, akoby si sami želali. Z tohto dôvodu sme vytvorili partnerstvo s darcovským portálom ĽudiaĽuďom.sk.

Na báze dobrovoľnosti môžete aj vy prispieť a to tak, že pod každým produktom nájdete možnosť navýšiť cenu výrobku o 0,30€, 0,50€ alebo 1,00€, z ktorých celých sto percent bude odvedených na účet konkrétnej výzvy. O každej výzve a o celkovej vyzbieranej sume pre určitú výzvu vás budeme informovať na viditeľnom mieste nášho internetového portálu.

Boli by sme radi, ak by ste tieto riadky brali len ako úvodné slová k otvoreniu nášho e-shopu, a zároveň veríme, že ďalšími našimi témami a tiež za pomoci vašich príspevkov budeme skutočnou inšpiráciou k tomu, ako sa dá zmeniť životný štýl k lepšiemu.

Naším cieľom bude pre vás vyberať také témy, ktoré sa stanú relaxom pre každý deň.

S úctou Vaše TOPMYDLÁ

Autor 21.08.2017 dna Novinky 0 542

Zanechajte nám Váš názorZanechajte odpoveď

Musíte sa prihlásiť ak chcete napísať Váš názor..

Archív článkov

Kategórie článkov

Najnovšie názory

Žiadne názory

Vyhľadávanie v blogu

QR kód

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu