Darčeková sada na víno kozmetika – gél, šampón, mydlo a soľ

BC070171

Darčekové balenie vína kozmetika Víno Spa. Sprchový gél 200 ml, vlasy šampón 200 ml , ručne vyrobené toaletné mydlo 30 g a kúpe? soli 150 g extraktom z viniča. Vyrobené v českej republike.

Viac detailov

14,40 €s DPH

- +

Príspevok pre ĽudiaĽuďom.sk:

nechcem prispieť
+ 0,30 €
+ 0,50 €
+ 1,00 €

 
Detaily

Darčekový balíček víno kozmetika Víno Spa s hroznový olej a výťažok z viniča

Obsahuje: sprchový gél 200 ml + hair shampoo 200 ml + toaletné mydlo 30 g + kúpeľové soli, 150 g

Vína sprchový gél s hroznový olej a extrakt z hroznového vína 200 ml. Nové v každodennej osobnej hygieny, ktorý využíva pôvodné komponenty zariadenia s cieľom zlepšiť kvalitu starostlivosti o pokožku celého tela. Obsahuje dve unikátne zložky, z viniča – špeciálne hroznový olej a výťažok z vinič (Vitis vinifera), ktoré prenášajú ovocné kyseliny, minerálne látky, flavonoidy a iné látky, ktoré boli vyhlásené za veľmi priaznivé účinky na pokožku. Kvalitné umývanie a čistenie komponentov, vyvážené pH a účinnú kombináciu extraktov zaručujú dokonalé a šetrné k životnému prostrediu umývanie, pri zachovaní prirodzeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Vína toaletné mydlo 30 g, s glycerínom a výpis z viniča. Jemné toaletné mydlo s glycerínom a výťažok z vinič (Vitis vinifera). Umýva jemne a účinne pokožku celého tela bez toho, v priebehu sušenia.

Wine shampoo s hroznový olej a extrakt z hroznového vína 200 ml. Obsahuje dve unikátne zložky, z viniča – špeciálne hroznový olej a výťažok z vinič (Vitis vinifera), ktoré prenášajú ovocné kyseliny, minerálne látky, flavonoidy a iné látky, ktoré boli vyhlásené za veľmi priaznivé účinky na pokožku. Kvalitné umývanie a čistenie komponentov, vyvážené pH a účinnú kombináciu extraktov zaručujú dokonalé a šetrné k životnému prostrediu umývanie, pri zachovaní prirodzeného ochranného filmu a a ľahšie česanie vlasov.

Vinný kúpeľ soľ s hroznový olej a výťažok z hrozna, 150 g. Kúpeľové soli obsahuje dve unikátne zložky, z viniča – špeciálne hroznový olej a výťažok z vinič (Vitis vinifera), ktoré prenášajú ovocné kyseliny, minerálne látky, flavonoidy a iné látky, ktoré majú vyhlásené za prospešné účinky na pleť. Terapeutické vane s teplou vodou stimuluje telo, uvoľňuje vnútorné napätie a podporuje čistiace a liečivé účinky na pokožku.

Napíšte Váš názor

Darčeková sada na víno kozmetika – gél, šampón, mydlo a soľ

Darčekové balenie vína kozmetika Víno Spa. Sprchový gél 200 ml, vlasy šampón 200 ml , ručne vyrobené toaletné mydlo 30 g a kúpe? soli 150 g extraktom z viniča. Vyrobené v českej republike.

Napíšte Váš názor

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30)

QR kód

Menu