Wine Spa darčeková sada - vínna kozmetika – gél, šampón a pena

BC070173

Wine Spa - darčekové balenia vínnej kozmetiky s hroznovým olejom a výťažkom z viniča - Wine Spa. Sprchový gél 200 ml, šampón 200 ml a pena do kúpeľa 200 ml. Vínny kúpeľ u vás doma.

Viac detailov

14,40 €s DPH

- +

Príspevok pre ĽudiaĽuďom.sk:

nechcem prispieť
+ 0,30 €
+ 0,50 €
+ 1,00 €

Značka: Wine Spa

 
Detaily

Darčekový balíček víno kozmetika Wine Spa - šampón 200 ml, sprchový gél 200 ml, pena do kúpeľa 200 ml

Vínny sprchový gél s hroznovým olejom a výťažkom z viniča - novinka v každodennej osobnej hygieny, ktorý využíva pôvodné komponenty zariadenia s cieľom zlepšiť kvalitu starostlivosti o pokožku celého tela. Obsahuje dve unikátne zložky, z viniča – špeciálne hroznový olej a výťažok z vinič (Vitis vinifera), ktoré prenášajú ovocné kyseliny, minerálne látky, flavonoidy a iné látky, ktoré boli vyhlásené za veľmi priaznivé účinky na pokožku. Kvalitné umývanie a čistenie komponentov, vyvážené pH a účinnú kombináciu extraktov zaručujú dokonalé a šetrné k životnému prostrediu umývanie, pri zachovaní prirodzeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Vínny šampón s hroznovým olejom a výťažkom z viniča - novinka v každodennej osobnej hygieny, ktorý využíva pôvodné komponenty zariadenia s cieľom zlepšiť kvalitu starostlivosti o vlasy a vlasovú pokožku. Obsahuje dve unikátne zložky, z viniča – špeciálne hroznový olej a výťažok z vinič (Vitis vinifera), ktoré prenášajú ovocné kyseliny, minerálne látky, flavonoidy a iné látky, ktoré boli vyhlásené za veľmi priaznivé účinky na pokožku. Kvalitné umývanie a čistenie komponentov, vyvážené pH a účinnú kombináciu extraktov zaručujú dokonalé a šetrné k životnému prostrediu umývanie, pri zachovaní prirodzeného ochranného filmu a a ľahšie česanie vlasov.

Vínna pena s hroznovým olejom a výťažkom z viniča - obsahuje dve unikátne zložky, z viniča – špeciálne hroznový olej a výťažok z vinič (Vitis vinifera), ktoré prenášajú ovocné kyseliny, minerálne látky, flavonoidy a iné látky, ktoré boli vyhlásené za veľmi priaznivé účinky na pokožku. Kvalitné umývanie a čistenie komponentov, vyvážené pH a účinnú kombináciu extraktov zaručujú dokonalé a šetrné k životnému prostrediu umývanie, pri zachovaní prirodzeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Napíšte Váš názor

Wine Spa darčeková sada - vínna kozmetika – gél, šampón a pena

Wine Spa - darčekové balenia vínnej kozmetiky s hroznovým olejom a výťažkom z viniča - Wine Spa. Sprchový gél 200 ml, šampón 200 ml a pena do kúpeľa 200 ml. Vínny kúpeľ u vás doma.

Napíšte Váš názor

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

QR kód

Menu