nové

Bohemia Natur darčekové balíčky kozmetiky - rose - gel + mydlo + šampón

Darčekové balíčky kozmetiky Bohemia Natur - rose. Kozmetika s výťažkami z ruže boky a kvetov ruže.

Viac detailov

13,40 €s DPH

- +

Príspevok pre ĽudiaĽuďom.sk:

nechcem prispieť
+ 0,30 €
+ 0,50 €
+ 1,00 €

 
Detaily

Darčekové balenie Bohemia Natur - rose - sprchový gél 100 ml + toaletné mydlo 100 g + vlasy šampón 100 ml

Sprchový gél s výťažkami z ruže boky a kvetov ruže 100 ml. Jemné medicíny osobnej hygieny, vhodný pre umývanie celého tela, s podmanivou moderná vôňa. Je obohatený o kozmetické olivového oleja a vysoko kvalitné výťažky z ovocia šípkovou (Rosa Canina) a kvety ruže (Rosa Centifolia), ktoré obsahujú flavonoidy, ovocné kyseliny a ďalšie prospešné látky. V kombinácii s kvalitou umývanie zložky recept vznikol produkt s jemným pôsobenia na pokožku. Bohatá pena je vhodná pre každodenné použitie, jemne umýva a zanecháva pokožku sviežu a krásne voňajúce.

Krém toaletné mydlo s glycerínom, extrakt z bylín a vôňu ruží 100 g. Mäkký krém toaletné mydlo s glycerín a výťažky z rumančeka pravého (Chamomilla recutita L.), nechtíka lekárskeho (calendula officinalis L.), šalvie lekárskej (Salvia officinalis L.), žihľava (Urtica dioica L.) a breza biela (Betula alba L). Umýva jemne a účinne pokožku celého tela bez toho, v priebehu sušenia.

Vlasy šampón s výťažkami z ruže boky a kvetov ruže, 100 ml. Jemné vlasy šampón je vhodný pre všetky typy vlasov. Špeciálnym zložením prispieva k vysokej kvality starostlivosti o vlasy, hygieny kože a jej vitalitu. Výrobok obsahuje výťažky z ovocia šípkovou (Rosa Canina) a kvety ruže (Rosa Centifolia), ktoré obsahujú flavonoidy, ovocné kyseliny a ďalšie prospešné látky, ktoré prispievajú na jemné umývanie vlasov a pomáha udržať ich prirodzene mäkké a jemné.

Napíšte Váš názor

Bohemia Natur darčekové balíčky kozmetiky - rose - gel + mydlo + šampón

Darčekové balíčky kozmetiky Bohemia Natur - rose. Kozmetika s výťažkami z ruže boky a kvetov ruže.

Napíšte Váš názor

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30)

QR kód

Menu