nové

Bohemia Natur - darčekové balenie - Wine Spa - gel + mydlo + šampón

BC610013

Darčekové balenie vína kozmetika s hroznový olej a extrakt z hroznového vína.

Viac detailov

13,40 €s DPH

- +

Príspevok pre ĽudiaĽuďom.sk:

nechcem prispieť
+ 0,30 €
+ 0,50 €
+ 1,00 €

 
Detaily

Darčekový balíček Víno Spa premium - sprchový gél 100 ml a zadarmo mydlo 100g a vlasy šampón 100 ml

Vína sprchový gél s hroznový olej a výťažok z hrozna, 100 ml. Nové v každodennej osobnej hygieny, ktorý využíva pôvodné komponenty zariadenia s cieľom zlepšiť kvalitu starostlivosti o pokožku celého tela. Obsahuje dve unikátne zložky, z viniča – špeciálne hroznový olej a výťažok z vinič (Vitis vinifera), ktoré prenášajú ovocné kyseliny, minerálne látky, flavonoidy a iné látky, ktoré boli vyhlásené za veľmi priaznivé účinky na pokožku. Kvalitné umývanie a čistenie komponentov, vyvážené pH a účinnú kombináciu extraktov zaručujú dokonalé a šetrné k životnému prostrediu umývanie, pri zachovaní prirodzeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Vína toaletné mydlo 100 g s glycerínom a výpis z viniča. Jemné toaletné mydlo s glycerínom a výťažok z vinič (Vitis vinifera). Umýva jemne a účinne pokožku celého tela bez toho, v priebehu sušenia.

Wine shampoo s hroznový olej a výťažok z hrozna, 100 ml. Obsahuje dve unikátne zložky, z viniča – špeciálne hroznový olej a výťažok z vinič (Vitis vinifera), ktoré prenášajú ovocné kyseliny, minerálne látky, flavonoidy a iné látky, ktoré boli vyhlásené za veľmi priaznivé účinky na pokožku. Kvalitné umývanie a čistenie komponentov, vyvážené pH a účinnú kombináciu extraktov zaručujú dokonalé a šetrné k životnému prostrediu umývanie, pri zachovaní prirodzeného ochranného filmu a a ľahšie česanie vlasov.

Napíšte Váš názor

Bohemia Natur - darčekové balenie - Wine Spa - gel + mydlo + šampón

Darčekové balenie vína kozmetika s hroznový olej a extrakt z hroznového vína.

Napíšte Váš názor

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30)

QR kód

Menu