nové

Bohemia Natur darčekové balíčky kozmetiky - Modrá Spa - gel + mydlo + šampón

Darčekové balenie Modrá Spa. Kozmetika s extraktom z morských rias a soli z Mŕtveho mora.

Viac detailov

13,40 €s DPH

- +

Príspevok pre ĽudiaĽuďom.sk:

nechcem prispieť
+ 0,30 €
+ 0,50 €
+ 1,00 €

 
Detaily

Darčekové balenie Bohemia Natur - Modrá Spa - sprchový gél 100 ml + toaletné mydlo 100 g + vlasy šampón 100 ml


Sprchový gél s extraktom z morských rias a soli z Mŕtveho mora, 100 ml. Pôvodné sprchový gél s produktmi z mora. Je vhodný pre umývanie celého tela. Nové zloženie obsahuje extrakt z morských rias (Ulva lactuca) a soľ z Mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty boli vytvorené vo výnimočných podmienok, ktoré sú bohaté na minerály a množstvo stopových prvkov, ktoré v kombinácii s ostatnými zložkami šampón a optimálne pH, ktoré pomáhajú udržať pokožku a vlasy v dobrej kondícii, hebká a čistá.


Toaletné mydlo s glycerínom a extrakt z morských rias 100 g. Jemné toaletné mydlo s glycerínom a výťažok z riasy (Ulva lactuca). Umýva jemne a účinne pokožku celého tela bez toho, v priebehu sušenia.


Vlasy šampón s extraktom z morských rias a soli z Mŕtveho mora, 100 ml. Pôvodné šampón s produktmi z mora. Je vhodný pre umývanie všetkých typov vlasov. Nové zloženie obsahuje extrakt z morských rias (Ulva lactuca) a soľ z Mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty boli vytvorené vo výnimočných podmienok, ktoré sú bohaté na minerály a množstvo stopových prvkov, ktoré v kombinácii s ostatnými zložkami šampón a optimálne pH, ktoré pomáhajú udržiavať pokožku hlavy a vlasy v dobrej kondícii, hebká a čistá.

Napíšte Váš názor

Bohemia Natur darčekové balíčky kozmetiky - Modrá Spa - gel + mydlo + šampón
Darčekové balenie Modrá Spa. Kozmetika s extraktom z morských rias a soli z Mŕtveho mora.

Napíšte Váš názor

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30)

QR kód

Menu