Bohemia Darčeky - Vianočné sprchový gél 100 ml - retail box

BC610119

Vianočné krémový sprchovací gél s kránými vianočné obrázky na označení. Predaj box obsahuje 15 kusov, sprchové gély 100 ml. Krásne vianočné darčeky pre vašich blízkych.

Viac detailov

38,50 €s DPH

- +

Príspevok pre ĽudiaĽuďom.sk:

nechcem prispieť
+ 0,30 €
+ 0,50 €
+ 1,00 €

 
Detaily


Predaj box - 15 ks krémový sprchovací gél 100 mlKrémový sprchovací gél s olivový olej 100 ml - krémový sprchovací gél s olejom z plodov olív európska (Olea Europaea). Obsahuje vysoko-kvalitné účasť krásy olivový olej je zjemňujícími a lubrikačními vlastnosťami, ktoré podporuje umývanie schopnosti výrobku a pomáha chrániť pokožku pred sušenie a zároveň udržuje ju v nežné a jemné stave.
Krémový sprchovací gél s olivový olej, výťažok z medu a jogurt aktívna zložka 100 ml - je vhodná pre umývanie celého tela. Je to jedinečná kombinácia šetrné umývacie látky, ktoré majú blahodarné účinky olivového oleja, jogurt, kefír a extrakt med od včiel medonosných (Apis mellifica) na pokožku. Obsahuje mlieko frakcie bohatej na bielkoviny, fermentované jogurtovými kultúrami (Streptococcus thermophilus a Lactobacillus bulgaricus) obsahujúce laktózu, vitamín a, vitamíny skupiny B a minerály.
Krémový sprchový gél s výťažkami z ruže boky a kvetov ruže, 100 ml - jemné produktov osobnej hygieny, vhodný pre umývanie celého tela, s podmanivou moderná vôňa. Je obohatený o kozmetické olivového oleja a vysoko kvalitné výťažky z ovocia šípkovou (Rosa Canina) a kvety ruže (Rosa Centifolia), ktoré obsahujú flavonoidy, ovocné kyseliny a ďalšie prospešné látky. V kombinácii s kvalitou umývanie zložky recept vznikol produkt s jemným pôsobenia na pokožku. Bohatá pena je vhodná pre každodenné použitie, jemne umýva a zanecháva pokožku sviežu a krásne voňajúce.
Krémový sprchovací gél s olivový olej a extrakt z morských rias 100 ml - jemné prostriedky osobnej hygieny, vhodný pre umývanie celého tela vrátane vlasov. Zahŕňa vysoko kvalitné kozmetické olivový olej a výťažok z riasy (Ulva lactuca), ktoré v kombinácii s inými vyživujúce zložky, pomáha chrániť proti nadmerné vysušenie a podráždenie kože pri umývanie a jeho údržba v nežné a jemné stave.

Napíšte Váš názor

Bohemia Darčeky - Vianočné sprchový gél 100 ml - retail box

Vianočné krémový sprchovací gél s kránými vianočné obrázky na označení. Predaj box obsahuje 15 kusov, sprchové gély 100 ml. Krásne vianočné darčeky pre vašich blízkych.

Napíšte Váš názor

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30)

QR kód

Menu