BOHO STYLE - Darčekové kozmetické balenie - Ruža

BC610204

Boho Style - kozmetické darčekové balenie - sprchový gél 250 ml, toaletné mydlo 145 g a vlasový šampón 250 ml s extraktmi šípky a ruže.

Viac detailov

14,20 €s DPH

- +

Príspevok pre ĽudiaĽuďom.sk:

nechcem prispieť
+ 0,30 €
+ 0,50 €
+ 1,00 €

 
Detaily

BOHO STYLE - DARČEKOVÉ BALENIE - KOZMETIKA RUŽA

Sprchový gél s extraktmi zo šípky a kvetov ruže 250 ml - jemný prípravok osobnej hygieny vhodný na umývaniu celého tela, s podmanivou modernou vôňou. Obohatený o kozmetický olivový olej a kvalitné extrakty z plodov šípok (Rosa Canina) a kvetov ruže (Rosa Centifolia), ktoré obsahujú flavonoidy, ovocné kyseliny a ďalšie prospešné látky. V kombinácii s kvalitnými čistiacimi zložkami receptúry vznikol prípravok s jemným pôsobením na pokožku. Bohatá pena je vhodná ku každodennému použitiu, šetrne umýva a zanecháva vašu pokožku sviežu a krásne prevoňanú.

Toaletné mydlo s glycerínom, extraktom z bylín a vôňou ruže 145 g - jemné toaletné mydlo s glycerínom a extraktom zo žihľavy dvojdomej (Urtica dioica L.), harmančeka pravého (Chamomilla recutita), brezy bielej (Betula alba L.), nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis L.), šalvie lekárskej (Salvia officinalis L.). Šetrne a účinne umýva pokožku celého tela bez jej nadmerného vysušovania.

Vlasový šampón s extraktmi zo šípky a kvetov ruže 250 ml - jemný vlasový šampón vhodný pre všetky typy vlasov. Špeciálne zloženie prispieva k veľmi kvalitnej starostlivosti o vlasy, k hygiene pokožky a jej vitalite. Prípravok obsahuje extrakty z plodov šípok (Rosa Canina) a kvetov ruže (Rosa Centifolia), ktoré obsahujú flavonoidy, ovocné kyseliny a ďalšie prospešné látky, prispievajúce k šetrnému umývaniu vlasov a pomáha ich udržiavať prirodzene hladké a jemné.

Napíšte Váš názor

BOHO STYLE - Darčekové kozmetické balenie - Ruža

Boho Style - kozmetické darčekové balenie - sprchový gél 250 ml, toaletné mydlo 145 g a vlasový šampón 250 ml s extraktmi šípky a ruže.

Napíšte Váš názor

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30)

QR kód

Menu