Kategórie

Akcie a zľavy

Žiadne produkty so zníženou cenou

Niečo o nás

Vitajte v eshope našej veľkoobchodnej spoločnosti pôsobiacej na trhu od roku 2013. Našim hlavným cieľom je pre vás zabezpečiť výlučne výrobky pre vaše zdravie a krásu a to priamo iba od slovenských a českých výrobcov. Vytvorili sme pre vás príjemný priestor, v ktorom budete môcť bližšie spoznať silu prírodnej kozmetiky. Spolu s vami pevne veríme, že je to tá pravá cesta, ako spojiť skvelý zážitok s blahodarnými účinkami kvalitných produktov.

O našej kozmetike

  

Široký výber produktov

Kúpiť si u nás môžete vysokokvalitnú prírodnú kozmetiku, originálne kozmetické a zábavné darčeky, ručne vyrábané glycerínové a olivové mydlá obohatené o prírodné bylinné a ovocné extrakty. Jemnú detskú kozmetiku určenú na dennú starostlivosť o detskú pokožku. Za nás odporúčame široký výber populárnej a originálnej pivnej kozmetiky.

Prírodná kozmetika

 

Dôraz na kvalitu a výber surovín

Všetky výrobky pred uvedením na trh prechádzajú náročnou schvaľovacou procedúrou, ktorá zahrňuje mikrobiologické testovanie, dermatologický test, záťažový test konzervačného systému, posudzovanie vhodnosti a správnosti voľby surovín tak, aby splnili všetky legislatívne náležitosti v rámci celé Európskej únie. Jednotlivé receptúry sú volené vždy v najvyššej kvalite a to buď bez konzervantov alebo minimálne bez použitia parabénov s konzervantmi používanými v potravinárstve.

Výber podľa zloženia

 

Darčeky a doplnkový sortiment

Ani vy častokrát neviete, aký darček kúpiť svojich najbližším k meninám alebo narodeninám? Prírodná darčeková kozmetika je ideálny darček, ktorý je praktický a dokáže potešiť. Pre tých, ktorí hľadajú aj iné atraktívne darčeky máme pripravené darčekové jubilejné vína, sviečky, čokolády, retro zapaľovače, vonné kartičky, erotické darčeky a mnohé iné milé darčeky pre ženy, mužov a deti.

Kategória darčekov

 

Reklamná kozmetika, predmety a suveníry

Ďalšou našou aktivitou je zabezpečovať pre našich partnerov a firmy reklamné predmety, suveníry pre turistov a to aj v malých výrobných sériách. Za pomoci našich grafikov vám vieme vytvoriť dizajn etikety na kozmetické výrobky presne podľa vašich požiadaviek a takto zabezpečiť ideálne darčeky pre vašich zákazníkov, zamestnancov alebo obchodných partnerov.

Katalóg reklamných produktov

 

Veľkoobchod

Ako distribútor vybraných značiek pre slovenský trh poskytujeme našim obchodným partnerom možnosť veľkoobchodnej spolupráce. V súčasnosti takéto služby poskytujeme cca 250 predajniam v rámci Slovenskej republiky, o ktoré sa profesionálne starajú naši obchodní manažéri.

Získajte viac informácií


QR kód

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu